Mečevima 33. kola Prve Telekom fudbalske lige biće zaključen ovogodišnji šampionat. Sutjeskina sezona puna uspona i padova, šampionskih snova i razočaranja lomiće se, kako sada stvari stoje, u jednom meču, ali ne današnjem, već onom koji tek slijedi, u finalu Kupa, protiv Grblja.
26.5. 16:13
0

„Difovci” osvojili Studentsku ligu
Momci sa Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje osvojili su ovogodišnje izdanje Studentske lige u košarci pobjedivši u neizvjesnom finalu ekipu Mašinskog fakulteta i tako sačuvali titulu osvojenu prošle godine.
26.5. 13:41
0

VIDEO i FOTO: Ana Marija Grubač je jedina Crnogorka koja se bavi padobranstvom
Nikšićanka Ana Marija Grubač (25), jedina je žena u Crnoj Gori koja se aktivno bavi padobranstvom.
26.5. 11:44
0

Barselona je pobijedila sinoć Valensiju 91:79 i izjednačila na 1:1 u četvrtfinalu španske ACB lige.

24.5. 15:54
0

Član Karate kluba „Fokus“, prvak Crne Gore, trinaestogodišnji Lazar Potpara, osvojio je bronzu na 22. Balkanijadi za djecu koja je održana u Istanbulu.

24.5. 13:26
0

Sutjeska je, nakon poraza od Iskre u gostima, u pretposljednjem kolu izgubila i posljednju nadu da može do šampionske titule.

24.5. 7:54
0

Igre malih zemalja održaće se u San Marinu od 28. maja do 4. juna, a među 47 takmičara iz Crne Gore biće i Slađana Perunović od koje se očekuje da ponovi uspjeh sa prethodnih.

24.5. 7:51
0

Nikšićanin Igor Đapić istrčao je drugo vrijeme na Prvenstvu Crne Gore u planinskom trčanju, koje je u nedjelju, 21. maja održano u Kruševicama, opština Šavnik.