You are here

Pehar Kupa Crne Gore u pionirskoj konkurenciji pripao je Sutjesci, pošto je u finalnom susretu savladala vršnjake iz OFK Berana rezultatom 4:0.
28.5. 19:22
0

Rakojević: Nadam se da ćemo slaviti protiv Grblja u finalu Kupa
Sutjeska je slavila u posljednjem meču u prvenstvu, ali joj bodovi osvojeni protiv Rudara (2:0) ne znače mnogo pošto će na kraju cijela sezona stati u finale Kupa, koje se igra 31. maja, a u kojem Nikšićani imaju posljednju priliku da se domognu Evrope.
27.5. 20:00
0

Budućnost šampion, Sutjeska će do Evrope morati preko Kupa
Fudbaleri Budućnosti pobijedili su Jedinstvo 4:1 u posljednjem kolu domaćeg prvenstva i osvojili treću titulu prvaka Crne Gore, u sezoni o kojoj će se dugo pričati. Nikšićkom timu je, nakon šampionskih snova, ostala nada da će se domoći titule Kupa Crne Gore što bi značilo i izlazak u Evropu.
27.5. 8:15
0

Mečevima 33. kola Prve Telekom fudbalske lige biće zaključen ovogodišnji šampionat. Sutjeskina sezona puna uspona i padova, šampionskih snova i razočaranja lomiće se, kako sada stvari stoje, u jednom meču, ali ne današnjem, već onom koji tek slijedi, u finalu Kupa, protiv Grblja.

24.5. 13:26
0

Sutjeska je, nakon poraza od Iskre u gostima, u pretposljednjem kolu izgubila i posljednju nadu da može do šampionske titule.

23.5. 21:52
0

Kakav podmladak ima Sutjeska. Ako je neko i možda tražio mrlju prošlogodišnjij tituli u kadetskoj konkurenciji,  šta reći za ovu, osvojenu u omladinskom uzrastu, gdje je, u odnosu na ostatak lige, godinu mlađa četa Dragana Mijanovića demonstrirala apsolutnu dominaciju u šampionatu  za igrače rođene 1998. godine i mlađe.

22.5. 8:11
0

Fudbaleri Čelika na svom stadionu igrali su bez golova sa ekipom Jezera u okviru 32. kola Druge crnogorske lige.

20.5. 19:41
0

Fudbaleri Sutjeske nijesu uspjeli da iskoriste još jedan kiks ekipe Budućnosti i izbiju na čelo tabele, pošto su poraženi u Danilovgradu rezultatom 1:0.