Peja bolja od Sutjeske
Objavljeno: Četvrtak, Decembar 22, 2016 - 08:03
Autor:
onogost.me

Košarkaši Sutjeske sinoć su u utakmici Balkanske lige poraženi na svom terenu od ekipe Peje rezultatom 86:67.

Foto : Ilustracija

Već od samog starta domaći su loše igrali, pa su u prvih pet minuta igre postigli svega dva poena. Na kraju prve četvrtine Sutjeska je imala manjak od šest poena.

Do odlaska na odmor viđena je sigurna igra ekipe iz Peći, koja je povećala razliku na 10 poena.

U trećoj dionici razigrali su se Šalić i Džejms, kada se Sutjeska u par navrata rezultatski približavala gostima, ali sa druge strane raspoloženi Randls i Bili nijesu dozvolili da dođe do preokreta.

U posljednjoj četvrtini igrači Peje napravili su seriju nakon koje stižu i do 20 poena razlike i ovjeravaju drugi trijumf ove sezone nad nikšićkom ekipom.

Najefikasniji igrač utakmice bio je centar Sutjeske Šalić sa 20 poena, dok je kod gostiju najviše poena ubacio Veseli, ukupno 19.

Ukupno ocjena: 8

Facebook komentari

Nedjelja, Januar 15, 2017 - 11:01
Poraz Sutjeske u Bijelom Polju

Košarkaši Jedinstva napravili su iznenađenje u prvom meču 15. kola ERSTE lige savladavši na svom parketu drugoplasiranu Sutjesku rezultatom 72:60.

Nedjelja, Januar 15, 2017 - 10:21
Pavlićević odličan u pobjedi Solnoka

Bivši košarkaš nikšićkog Ibona, Sutjeske, Ceptera i Olimpije Nikola Pavlićević odigrao je još jednu odličnu utakmicu u dresu Solnoka.

Četvrtak, Januar 12, 2017 - 18:40
Dubljević sjajan u pobjedi nad Albom

Košarkaši Valensije slavili su na domaćem terenu u meču Eurokupa nad njemačkom Albom rezultatom 85:80.

Ponedjeljak, Januar 9, 2017 - 13:46
Godina iz snova za Jelenu Dubljević

Za najbolju crnogorsku košarkašicu Jelenu Dubljević prethodna godina je bila i više nego uspješna. Naime, osvojila je titulu u najjačoj ligi planete, zatim se i sa reprezentacijom plasirala na Eurobasket.

Nedjelja, Januar 8, 2017 - 19:22
Dubljević “zgromio” Mursiju!

Košarkaši Valensije savladali su u gostima Mursiju 75:78 u okviru 16. kola Endesa lige.