You are here

Takmičar Karate kluba Onogošt Nikola Malović osvojio je srebrnu medalju na Balkanskom šampionatu za seniore, koje je proteklog vikenda održano u Čačku.
27.3. 11:26
0

Kadeti Akademika najbolji na državnom prvenstvu
Džudo klub Akademik najuspješnija je ekipa Prvenstva Crne Gore za kadete koje je juče održano u Sportskom centru Nikšić.
24.3. 12:22
0

Kad video igrica od dokolice preraste u unosan sport
Elektronski sport kod nas je i dalje, čini se, nepoznanica. Širom svijeta to je sport kao i svaki drugi, sport u kojem se vrti sve više novca na turnirima i gdje se preko noći zarađuju milioni.
22.3. 18:42
0

Ministarstvo sporta ne stoji iza inicijativa za formiranje školskih sportskih društava koje pokreću određeni sportski subjekti i nevladine organizacije, saopšteno je iz tog vladinog resora.

22.3. 12:10
0

U nedjelju u Pljevljima održan je karate turnir ''Pljevlja Open 2017'', na kojem je Karate klub Onogošt ostvario zapažen uspjeh osvojivši 24 medalje.

21.3. 10:06
0

Član Triatlon kluba ''Nikšić'' Aleksa Maliković zauzeo je sedmo mjesto u trci koje je u subotu održana u Kotoru (Vertical Extreme).

20.3. 18:31
0

Najmlađi takmičari Akademika učestvovali su na XIII Međunarodnom memorijalnom turniru "Miloš Stanković 2017’’ u Podgorici i ostvarili zapažen rezultat.

19.3. 9:03
0

Učenik petog razreda OŠ „Luka Simonović“, Petar Kasom,  nastavio je niz pobjeda na takmičenjima pa je tako juče postao prvak  Crne Gore u slalomu i veleslalomu za 2017. godinu.