levalea
RK Levalea 2010
  • 15.05.2017. u 08:32

Igračice RK Trebjesa Noa savladale su gradske rivalke iz RK Levalea 2010 II na kraju sezone u Drugoj ženskoj rukometnoj ligi.

One su kao gošće u posljednjem kolu, pred oko 200 gledalaca, ubjedljivo slavile rezultatom 37:22 (16:10), i svoju premijernu sezonu u drugoligaškom karavanu završile bez poraza.

Ipak, zbog bolje gol razlike ispred njih se našla ekipa podgoričke ”Devetke”.

Utakmicu protiv Levalee II u Sportskom centru, ”medvjedice” su praktično riješile u prvom poluvremenu. Igrale su sigurno u oba pravca, a u nastavku bile još bolje, i do kraja meča uvećale razliku na 15 golova.

U redovima Trebjese Mijanović se istakla sa devet, Peković je postigla osam pogodaka, dok se Lalatović Irina šest puta upisala u listu strijelaca.

Kod ”kanarinki” najbolja je bila Perović sa sedam golova, a pratile su je Đilas i Vuković sa po šest.

RK Trebjesa Noa: Gezović 12 odbrana, Raičević 4 odbrane 1 sedmerac, Jovović 2 odbrane, Mijanović 9, Magovčević, Bećirović 2, Peković 8, Milović, Blečić 4, Dukić, Ašanin 3, Varajić 2, Vujović, Bubanja 2, Lalatović N. 1, Lalatović I. 6

RK Levalea II: Durutović, Đilas 6, Gardašević 1,Vojinović, Jovanović, Knežević, Vuković 6, Delibašić 2, Perović 7, Nikčević, Roćenović.