Preminuo i Nikola Delibašić

- Autor onogost.me
- 30.07.2020. u 20:36
U Kliničkom centru danas je, nakon 12 dana borbe za život, preminuo osamnaestogodišnji Nikšićanin Nikola Delibašić koji je 18. jula teško povrijeđen u saobraćajnoj nesreći na magistralnom putu Nikšić - Podgorica, u mjestu Brlja.
Podsjetimo, tog dana u saobraćajnoj nesreći život su izgubili njegov brat od strica Danilo i drug Andrija Vicković, takođe osamnaestogodišnjaci. Opel u kojem su se nalazili, a kojim je upravljao Vicković, udario je u teretni kamion koji se u tom trenutku uključivao u saobraćaj sa platoa benzinske stanice i za čijim upravljačem je bio Nikšćanin Z.K.
Predsjednik Opštine Nikšić,Veselin Grbović, proglasio je potom ponedjeljak, 20.07.2020. godine Danom žalosti, zbog njihove tragične smrti.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
- 0
- Društvo
- u
- 0
- Društvo
- u
- 0





