Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Sjutra akcija čišćenja na Trebjesi

Turistička organizacija Nikšić
  • Autor onogost.me
  • 19.05.2025. u 11:09
Akcija čišćenja park-šume Trebjesa biće organizovana sjutra, sa početkom u 10 časova.

Kako su napomenuli iz organizacije, okupljanje će biti ispred teniskih terena.

To je druga akcije ove godine u okviru kampanje “Naš grad naš od(b)raz”.

Prošle subote volonteri su čistili otpad an Slanom jezeru.

Akciju organizuje Turistička organizacija (TO) Nikšić, u saradnji sa Opštinom, Ekološkim pokretom Ozon i Elektroprivredom Crne Gore.

Istoimena kampanja pokrenuta je prošle godine.

Iz Turističke organizacije pozvali su sgrađane, nevladine organizacije, volontere i institucije da im se pridruže i doprinesu zajedničkom cilju, a to je, kako su rekli, da grad dočeka turističku sezonu u najboljem mogućem izdanju.

 

Raspored akcija:

27. maj u 10h – Eko park Blace

03. jun u 10h – Jezero Krupac

10. jun u 10h – Rimski most

17. jun u 10h – Carev most

24. jun u 10h – Gornjepoljski vir

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Konkurs za upis na Univerzitet Crne Gore u prvu godinu osnovnih studija za studijsku 2025/26. godinu biće raspisan sjutra, kako je odlučeno na današnjoj sjednici Upravnog odbora Univerziteta Crne Gore, kojom je predsjedavao prof. dr Milivoje Radović.
    Devetnaestogodišnji Andrija Šljukić iz Nikšića je nestao, kazala je jutros direktorica nevladine organizacije (NVO) “Osvit”, Vanja Draganić.