Autor: onogost.me
18:24
21.4.2019.

Minimalac Sutjeske u Petrovcu, Alharaiš čovjek odluke

Fudbaleri Sutjeske savladali su danas Petrovac u gostima sa minimalnih 0:1 u utakmici 30. kola Prve Telekom lige.

Ekipa Nikole Rakojevića uspjela je pod Malim brdom da ostvari 18. trijumf u sezoni i sačuva bodovnu prednost u odnosu na najvećeg rivala i najbližeg pratioca, tim Budućnosti, koji je danas na svom terenu bolji bio od "romantičara".

"Plavi" su imali inicijativu u prvom dijelu prvog poluvremena, ali ona nije dala rezultata pa je do odlaska na odmor rezultat ostao nepromijenjen.

Ipak, Petrovčani u drugom poluvremenu nijesu uspjeli da odole napadima šampiona, pa je u 76. minutu, iz kola u kolo sve bolji Zakarija Alharaiš uspio da pogodi mrežu i tako odluči današnji meč.

Sutjeska čuva lidersku poziciju sa trenutnih 63 boda, pet više od Budućnosti, a u narednom kolu koje je na programu 27. aprila, lider i aktuelni šampion igraće na svom stadionu protiv Rudara.

21.8.2019.

Izvlačenje parova šesnaestine finala Kupa Crne Gore obaviće se u četvrtak u Kući fudbala, sa po;etkom u 11h.

• 16:05
    20.8.2019.

Telekom Prva liga, nacionalno klupsko fudbalsko takmičenje Crne Gore, u ovom trenutku vrijedi 22,4 miliona eura, dok je fudbaler Stefan Savić, reprezentativac Crne Gore i član Ateletiko Madrida, najvrijedniji crnogorski fudbaler.

• 11:18
    20.8.2019.

Kada se slavi 4:0 na gostujućem terenu, onda se može reći daje to rutniska pobjeda. Ali, Nikšićani nijesu neobazrivo ušli u prvenstveni duel pod Golubinjom, bez obzira što su bili sigurni u svoje kvalitete.

• 10:10
    19.8.2019.

Fudbaleri Jabloneca ostvarili su novu pobjedu u prvenstvu Češke. Tim Vladimira Jovovića slavio je sa 2:1 protiv Mlade Boleslav, a strijelac u tom meču bio je i naš sugrađanin.