“Petarda” Sutjeske protiv Mornara

sutjeska
Branko Čupić
  • 11.02.2020. u 15:04

Fudbaleri Sutjeske savladali su danas kraj Bistrice ekipu Mornara sa ubjedljivih 5:0 u posljednjoj provjeri pred početak drugog dijela sezone.

“Plavi” su zaprijetili već u 8. minutu kada je probao Ćetković, ali je lopta završila pored gola.

Isti igrač je pokušao i tri minuta kasnije ali je ponovo bio neprecizan.

Nakon asistencije Markovića, Kojašević je uspio pogoditi u 18. minutu i donijeti domaćinu prednost.

Nakon velike greške golmana gostiju Bjelice u 23. minutu, prednost svog tima uvećao je Vlaisavljević.

Sutjeska je mogla do gola i u 33. minuru kada je nakon centaršuta Kojaševića pokušao Grivić, ali je bio neprecizan.

Prvu šansu u drugom dijelu igre imao je Vlaisavljević koji je bio sam oči u oči sa golmanom gostiju u 49. minutu, ali je Bjelica iz ove situacije izašao kao pobjednik.

U 73. minutu grešku Bjelice iskoristio je Nikolić i povisio na 3:0, da bi dva minuta kasnije na 4:0 povisio Boživić nakon asistencije Marušića.

Nakon centaršuta Jankovića, Božović je u 87. minutu postigao i svoj drugi gol na meču i postavio konačnih 5:0.