Sutjeska i Petrovac odigrali bez golova

101953513_569222457301712_7171398192251011072_n
Branko Čupić
  • 03.06.2020. u 17:54

U susretu 25. kola Prve Telekom lige fudbaleri Sutjeske su danas kraj Bistrice igrali bez golova protiv ekipe Petrovca.

I drugi meč u nastavku sezone izabranici Nikole Rakojevića su osvojili bod iako su bili dominantnija ekipa i stvorili mnogo više prilika.

U prvom poluvremenu aktuelni šampion je imao inicijativu, stvorio nekoliko izglednih šansi, ali lopta nije htjela u gol. Damir Kojašević, koji je danas proslavio 33. rođendan, imao je prvu priliku u 5. minutu, ali je Mugoša ostao nesavladan.

Isti igrač je u 43. minutu bio u još izglednijoj šansi, ali je samo izborio korner, da bi nakon toga pokušao Cicmil glavom, ali je gađao preko gola. Golman gostiju Mugoša odlično je reagovao i u 60. minutu, kada je probao glavom defanzivac Dragan Grivić nakon centaršuta Ćetkovića, a prvu priliku Petrovac je imao dva minutq kasnije kada je dlanove Giljena zagrijao Petar Vukčević.

U 68. minutu u prilici je bio i Stefan Nikolić ali nije bilo promjene rezultata. Nikšićani su nastavili sa napadima, a najozbiljniju je u 86. minutu imao Božo Marković, međutim nije bilo promjene rezultata.

Sutjeska nakon 25 odigranih kola ima 45 bodova, a u narednom, koje je na programu u nedjelju “plavi” će gostovati lideru Budućnosti.