Autor: onogost.me
19:48
22.6.2019.

Sutjeska startovala pobjedom

"Plavi" su danas u prvom pripremnom meču savladali ekipu FS Zlatiborskog okruga rezultatom 3:0.

Mreže su u prvom poluvremenu mirovale, dok je ekipa Sutjeske u drugom poluvremenu uspjela da realizuje terensku inicijativu.

U 57. minutu susreta na asistenciju Damira Kojaševića, prvi gol u ovoj sezoni za "plave" postigao je Branislav Janković.

U 68. minutu pogodak je postigao Marko Ćetković, dok je konačan rezultat utakmice postavio Branislav Janković svojim drugim pogotkom u 80. minutu susreta.

Za nikšićku ekipu nastupili su: Giljen (46’ Ličina, 75’ Mićanović), Grivić (46’ Ciger), Janjić, Šofranac (46’ Nedić), Babić, Stefanović, Bubanja (46’ Janković), Marušić (46’ Ćetković), Bojović (46’ Kojašević), Osmajić (46’ Vučić), Nikolić (46’ Božović).

Narednu pripremnu utakmicu Sutjeska će odigrati 28. juna protiv ekipe Borca iz Banja Luke.

Posljednji kontrolni meč uoči susreta sa Slovanom iz Bratislave, “plavi” su zakazali za 2. jul – rival je Radnik iz Surdulice.

• 08:29
    20.7.2019.

Osim što je postignut istorijski rezultat eliminacijom Slovana i plasmanom u 2. kolo kvalifikacija za Ligu šampiona, ovim uspjehom takođe je i dodatno napunjena kasa crnogorskog šampiona.

• 08:29
    20.7.2019.

Prodaja ulaznica za prvu utakmicu 2. kola kvalifikacija za Ligu šampiona, koju Sutjeska igra u utorak 23. jula, protiv ekipe APOEL-a, počinje danas.

• 13:10
    19.7.2019.

Prvi čovjek Sutjeske, Ranko Jovović kazao je u izjavi za Dnevne novine da kao društvo nijesmo vjerovatno svjesni kakav je uspjeh napravio šampion Crne Gore plasmanom u 2. kolo kvalifikacija za Ligu šampiona.

• 08:40
    19.7.2019.

„Hoćemo... pobjedu...hoćemo... pobjedu...“ orilo se sa istočne i zapadne tribine Gradskog stadiona u Nikšiću, u istorijskom meču za Sutjesku, na šta su igrači u plavim dresovima odgovorili na najljepši mogući način i donijeli Nikšiću i svim navijačima i ljubiteljima fudbala u gradu, ali i u Crnoj Gori najljepšu priču na evropskoj sceni.