Autor: onogost.me
19:48
22.6.2019.

Sutjeska startovala pobjedom

"Plavi" su danas u prvom pripremnom meču savladali ekipu FS Zlatiborskog okruga rezultatom 3:0.

Mreže su u prvom poluvremenu mirovale, dok je ekipa Sutjeske u drugom poluvremenu uspjela da realizuje terensku inicijativu.

U 57. minutu susreta na asistenciju Damira Kojaševića, prvi gol u ovoj sezoni za "plave" postigao je Branislav Janković.

U 68. minutu pogodak je postigao Marko Ćetković, dok je konačan rezultat utakmice postavio Branislav Janković svojim drugim pogotkom u 80. minutu susreta.

Za nikšićku ekipu nastupili su: Giljen (46’ Ličina, 75’ Mićanović), Grivić (46’ Ciger), Janjić, Šofranac (46’ Nedić), Babić, Stefanović, Bubanja (46’ Janković), Marušić (46’ Ćetković), Bojović (46’ Kojašević), Osmajić (46’ Vučić), Nikolić (46’ Božović).

Narednu pripremnu utakmicu Sutjeska će odigrati 28. juna protiv ekipe Borca iz Banja Luke.

Posljednji kontrolni meč uoči susreta sa Slovanom iz Bratislave, “plavi” su zakazali za 2. jul – rival je Radnik iz Surdulice.

loading...

• 07:40
    11.11.2019.

Sutjeska je juče na svom stadionu došla do veoma važne pobjede nakon koje je izbila na čelo tabele. “Plavi” su savladali ekipu Koma sa 2:0 u utakmici 15. kola Telekom Prve lige i sada imaju isti broj bodova kao i Iskra, odnosno dva više od Budućnosti koja ima utakmicu manje.

• 15:02
    10.11.2019.

Fudbaleri Sutjeske savladali su danas ekipu Koma rezultatom 2:0 u utakmici 15. kola Prve Telekom lige.

• 07:47
    10.11.2019.

U okviru 15. kola Prve Telekom crnogorske lige, fudbaleri Sutjeske će danas kraj Bistrice dočekati ekipu Koma.

• 13:44
    6.11.2019.

Prva četvrtfinalna utakmica Kupa Crne Gore između Zete i Sutjeske koja je trebalo da bude odigrana danas od 13.30h, odložena je zbog loših vremenskih uslova.