ABA 2 liga: Sutjeska startovala pobjedom

normal_dsc_8268
ABA liga, FOTO MM
  • 03.10.2019. u 17:18

Teška utakmica na otvaranju nove sezone ABA 2 lige je iza košarkaša Sutjeske. Gosti iz Novog Pazara pokazali su da su ozbiljna ekipa, ali su izabranici Zorana Glomazića na kraju slavili pred svojom publikom rezultatom 78:75.

Sutjesku je predvodio maestralni Pavlićević koji je upisao 27 poena i 7 asistencija.

Sutjeska je dobila prvu i posljednju četvrtinu meča, koji je praktično od prvog do posljednjeg minuta bio neizvjestan i igralo se koš za koš, a prelomljen je u posljednjem minutu koševima Lalovića i Goranovića.

Uz Pavlićevića istakli su se Vujović i Knežević sa po 12 , koliko je upisao i Sejfić dodavši i 10 skokova za dabl-dabl učinak. Kod gostiju dobra partija Vulića koji je postigao 25 poena.

U narednom kolu crnogorski derbi, Sutjeska gostuje Lovćenu.