Volej star preokretom do pobjede u gradskom derbiju

52509241_249484109296534_1506078987271536640_n
Arhiva
  • 18.02.2019. u 07:30

U derbiju Nikšića, odigranom u okviru 10. kola prve lige, ekipa Volej stara savladala je juče Sutjesku rezultatom 3:1 (20:25, 25:22, 25:22, 25:12) u setovima.

U prva tri seta viđena je rezultatska neizvjesnost, a prvi su u svoju korist riješili odbojkaši Sutjeske kojima je ovo bio ujedno prvi set osvojen u prvenstvu ove sezone. Nakon toga, u finišu i drugog i trećeg dijela igre više koncentracije su imali igrači Volej stara što donosi i preokret na parketu Sportskog centra. U četvrtom setu izabranici Branka Manojlovića mnogo lakše rješavaju u svoju korist i tako dolaze do druge pobjede u sezoni.

Najbolji u redovima pobjedničkog sastava bili su Blažo Đuretić sa 17, Vladimir Đokić sa 14 i Dušan Vojinović sa 13 poena, dok su se u ekipi Sutjeske istakli Marko Rondović sa 14 i Vladan Stojanović sa 11 poena.

U prvenstvu sada slijedi treći krug u kojem neće biti posljednjeplasirane Sutjeske, dok Volej star kao četvrti na tabeli nastavlja takmičenje.