Celje: Onogoštu šest medalja

78643152_2561636367204949_5215632826258423808_n
  • 08.12.2019. u 06:46

Na međunarodnom "Novoletnom turniru" koji je, u organizaciji DžK Ivo Reya održan u Celju, jedini predstavnik iz Crne Gore bio je Džudo klub Onogošt, koji je nastupio sa šest takmičara i okitio se sa šest medalja.

Takmičari nikšićkog kluba su u konkurenciji džudista iz Srbije, Austrije, Italije, Hrvatske, Kosova i Slovenije osvojili dva zlatna, tri srebrna i jedno bronzano odličje.

Ubjedljivo do prvog mjesta stigao je Stanko Vujović u konkurenciji mlađih kadeta kategorije do 50 kg kao i Petar Radović, koji je, iako još uvjek kadet, dominirao kategorijom do 60 kg za juniore.

Drugo mjesto osvojili su Ognjen Tadić (mladji kadeti,do 50kg), Stevan Nikčević (mladji kadeti do  66 kg), Vuk Mijušković (juniori do 60 kg), dok je treće mjesto u konkutenciji mlađih kadeta do 60 kg osvojio Balša Mrvaljević.