Subota u znaku nikšićkih triatlonaca

slika_br
Triatlon klub “Nikšić”
  • 31.07.2016. u 09:26

Triatlon klub "Nikšić" juče je učestvovao u brojnim sportskim akrivnostima, a u pojedinima ostvario i zapažene rezultate.

Aleksa Maliković, Slobodan Trebješanin, Dino Canović i Dušan Krcunović učestvovali na Atletskoj uličnoj trci “Župa nikšićka-2016” na 5 km i pokazali se veoma dobro.

Aleksa Maliković osvojio je prvo mjesto, Slobodan Trebješanin i Dino Canović su dijelili treće mjesto u kategoriji rekreativci, dok je Dušan Krcunović završio na trećem mjestu u kategoriji veterani.

Aleksandar Popović učestvovao je na planinskom maratonu “Ultra-Trail 2016” – Jahorina i svoju trku na 33 km završio na 77. mjestu sa vremenom 7:55’:56’’ što je njegov odličan rezultat jer mu je ovo prvo takmičenje ovakvog karaktera.

Osim toga članovi, kao i mlade nade Triatlon kluba juče su prisustvovali na II nikšićkom Critical Mass-u.

Golbal klub Nikšić sa maksimalnim učinkom, kao prvoplasirani u B grupi, izborio je plasman u finale kvalifikacionog turnira u Berlinu i nastup na finalnom turniru Lige šampiona.