Trebinje: Onogoštu pet medalja

86603458_3850505221628138_9144617583780036608_n
Privatna arhiva
  • 16.02.2020. u 07:25

Na Memorijalnom turniru "Miloš Mrdić" koji je održan u Trebinju, džudisti Onogošta osvojili su pet medalja u kadetskoj i juniorskoj konkurenciji.

U konkurenciji 500 takmičara, članovi Džudo kluba Onogošt osvojili su dvije zlatne, dvije srebrne i jednu bronzanu medalju.

Najuspješniji takmičar bio je Petar Radović koji je u kategoriji do 60 kg stigao do prvog mjesta i zlatne medalje u konkurenciji kadeta i juniora. Takođe, ubjedljivo do prvog mjesta stigao je i kadet Stanko Vujović u kategoriji do 50 kg.

Druga mjesta osvojili su Nemanja Konatar (kadeti -55kg) i Vuk Mijušković (juniori -60 kg), dok je treće mjesto pripalo Stevanu Nikčeviću u konkurenciji juniora do 66kg.

Golbal klub Nikšić sa maksimalnim učinkom, kao prvoplasirani u B grupi, izborio je plasman u finale kvalifikacionog turnira u Berlinu i nastup na finalnom turniru Lige šampiona.