You are here

Ostali sportovi
08:25
3.7.2022.

Gimnastički klub "Montenegro Street Workout" u saradnji sa Ekološkim udruženjem mladih "Zeleni centar", a uz podršku partnera, 13. jula organizuje sedmo takmičenje u street workout & calisthenics disciplinama.

• 08:25
    24.6.2022.

Na rekreativnom višeboju u Sutomoru, u organizaciji Nacionalnog Saveza za sport i rekreaciju, veterani Nikšića osvojili su 24 medalje - 11 zlatnih, sedam srebrnih i šest bronzanih.

• 09:15
    21.6.2022.

Nikšićanin Aleksa Maliković, član triatlon klub Anderba, zauzeo je drugo mjesto u disciplini Supersprint Aquathlon (plivanje i trčanje) na 4. Luštica Bay Aquathlon trci, koja je održana u Tivtu.

• 10:44
    20.6.2022.

Talenat, upornost i disciplina karakteristike su uspješnih pojedinaca. Upravo te tri osobine odlikuju sestre Šutović, Andrijanu i Katarinu, koje pored odličnog uspjeha u školi, nižu i zapažene sportske rezultate.

• 09:11
    13.6.2022.

Novoformirani triatlon klub Anderba Nikšić ostvario je zapažene rezultate na državnom prvenstvu Crne Gore u Sprint triatlonu (750 metara plivanja, 20 kilometara bicikla, 5 kilometara trčanja) na Plavnici.

• 21:50
    12.6.2022.

Današnji dan će biti zlatnim slovima zapisan u istoriji crnogorskog šaha - standardni crnogorski reprezentativac i član nikšićke Elektroprivrede, internacionalni majstor, Luka Drašković, osvojio je treći bal, prešao granicu od 2500 rejting poena, pa je na taj način postao velemajstor, prvi nakon 17 godina, odnosno prvi u nezavisnoj Crnoj Gori.

• 08:23
    6.6.2022.

Na Međunarodnom džudo turniru "Spinel Kup" Kotor, koji je održan proteklog vikenda, Džudo klub Trebjesa osvojio je 12 medalja i to pet zlatnih, četiri srebrne i tri bronzane.