You are here

Ostali sportovi
08:21
19.3.2019.

Prethodnog vikenda je na skijalištu „Kolašin 1450” održano otvoreno prvenstvo Crne Gore u alpskim disciplinama slalom i veleslalom.

• 12:31
    18.3.2019.

Danilovgrad je juče bio domaćin trećeg po redu međunarodnog turnira “Danilovgrad open 2019” na kojem su uspješne nastupe imali klubovi iz Nikšića i Plužina.

• 10:09
    18.3.2019.

Članica Atletskog kluba Nikšić Slađana Perunović i Dragoljub Koprivica iz barskog Mornara osvojili su titule prvaka Crne Gore u krosu.

• 08:53
    18.3.2019.

U subotu je održan turnir "Ilidža Open 2019" na kojem su boje Crne Gore branili tri člana nikšićkog KK "Onogošt" i osvojili tri medalje, i to jednu zlatnu i dvije bronzane.

• 16:37
    17.3.2019.

Član nikšićkog skijaškog kluba osoba sa invaliditetom Onogošt Petar Kasom osvojio je titulu prvaka Crne Gore u veleslalomu.

• 08:30
    16.3.2019.

I vikend pred nama biće bogat sportskim sadržajima pa će fudbalski tereni kraj Bistrice i Sportski centar biti domaćini duelima u fudbalu, futsalu i rukometu, a biće održano i takmičenje za najmlađe pod nazivom Školski sport.

• 12:24
    13.3.2019.

Na Kup takmičenju “Zlatna lasica” u alpskim disciplinama, veleslalomu i slalomu, koje je održano u nedjelju i ponedeljak na skijalištu Kolašin 1450, skijašima iz Nikšića pripalo je ukupno šest medalja.