21.11.2019.

Profesori Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje Univerziteta Crne Gore nastavili su sa antropometrijskim mjerenjima i u Širokom Brijegu realizovali mjerenje igrača Malonogometnog kluba Hercegovina.

• 10:01
    20.11.2019.

Na internacionalnom karate turniru "Kup oslobođenja Budve 2019", na kojem je nastupilo 342 takmičara iz 21 kluba, Karate klub Piva iz Plužina osvojio je pet medalja.

• 11:28
    18.11.2019.

Predsjednik opštine Nikšić Veselin Grbović upriličio je danas prijem za Jovanu Peković, koja je nedavno u ruskom Iževsku osvojila zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu za mlađe seniore.

• 07:54
    18.11.2019.

Na internacionalnom karate turniru "Kup oslobođenja Budve 2019" karatisti Onogošta osvojili su ukupno 18 medalja.

• 07:51
    18.11.2019.

Na X memorijalu “Dr Šćepan Simanić”, koji je u organizaciji Džudo kluba Koga održan u Podgorici, takmičari nikšićkog Onogošta u podmlađenom sastavu osvojili su šest medalja.

• 08:33
    17.11.2019.

Na juče održanom karate turniru "Kup oslobođenja" u Budvi, takmičari Karate kluba Šampion osvojili su pet medalja u borbama - dvije srebrne i tri bronzane.