Mladi fudbaleri bolji od Republike Irske

0000006328_1200_800_withoutgrow
FSCG
  • 12.10.2021. u 21:03

Mlada reprezentacija Crne Gore savladala je Republiku Irsku rezultatom 2:1 u šestoj utakmici kvalifikacija za plasman na Evropsko prvenstvo 2023. godine.

Izabranici Miodraga Vukotića upisali su drugi trijumf u grupi F.

Verć nakon deset minuta igre bilo je 2:0 za našu selekciju. Krstović je u 4. minutu doveo Crnu Goru u vođstvo, da bi samo pet minuta kasnije Vukčević duplirao prednost.

Ipak, nije moglo bez drame. MekGins je u 74. smanjio rezultat, a onda je pet minuta prije kraja Ivezić izrastao u heroja, pošto je odbranio penal Koventriju.

Crna Gora nakon šest odigranih mečeva ima sedam bodova, koliko i Republika Irska, uz dvije utakmice manje.

Izabranike selektora Miodraga Vukotića u narednom kolu, 16. novembra, ugostiće Bosnu i Hercegovinu.