Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Vukčević odredio konačan spisak kadeta za Balkansko prvenstvo

muska-kadetska-odbojkaska-reprezentacija-crna-gora-kadeti-volleyball-youth-boys-montenegro
Privatna arhiva
  • Autor onogost.me
  • 07.08.2017. u 12:46

Selektor muške kadetske reprezentacije Zoran Vukčević odredio je konačan spisak putnika za Balkansko prvenstvo, koje se održava u Leskovcu (Srbija) od 08. – 12. avgusta.

Crna Gora će na prvenstvu Balkana biti u grupi A sa reprezentacijama Srbije i Moldavije. Naša selekcija prvog dana Balkanijade (8.avgust) igraće protiv Moldavije (15h), dok će 9.avgusta igrati protiv domaćina Srbije (20h).

U grupi B igraće Grčka, Rumunija i Albanija, a u C grupi Bugarska, Turska i Makedonija.

Osim selektora Vukčevića, sa ekipom će putovati pomoćni trener Balša Radulović i tim menadžer Miloš Jovanović.

Tehničari:

Danilo Dubak (Budućnost Capital Plaza)
Duško Sekulić (Bar Volley)

Korektori:

Milutin Pavićević (Budućnost Capital Plaza)
Benjamin Hadžisalihović (Budućnost Capital Plaza)
Đorđe Jovović (Budućnost Capital Plaza)

Primači:

Miljan Kastratović (Budvanska Rivijera Budva)
Nemanja Peruničić (Budućnost Capital Plaza)
Stefan Radević (Bar Volley)

Srednji blokeri:

Miodrag Jelić (Budućnost Capital Plaza)
Dalibor Lečić (Budvanska Rivijera Budva)
Petar Lečić (Budućnost Capital Plaza)

Libero:

Ivan Vlahović (Budućnost Capital Plaza)

 

Izvor: portalanalitika.me

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Bokseri Nikšića koji su se u opremi crnogorske reprezentacije borili na prestižnom turniru u mađarskom Egeru vratili su se sa dvije medalje. Nikola Raičević osvojio je zlatnu medalju, Andrija Nikitović srebrnu.
Finska je demonstrirala zašto je jedan od favorita CEV Evropske lige – u prvom meču turnira u austrijskom Švehatu bila je bolja od Crne Gore 3:1 (25:15, 20:25, 25:18, 25:16), ali naš tim je pokazao da ima čemu da se nada u takmičenju, pošto je blistao u drugom setu, ali imao i dobre trenutke u ostalim djelovima meča sa devetom selekcijom na evropskoj rang-listi.
Jasno je bilo da je pobjeda nad Bugarskom prije četiri dana podigla samopouzadnje izabranicima Mirka Vučinića, a večeras je to i potvrđeno u Košicama, gdje je naša fusbalska reprezentacija odigrala veoma zrelu partiju, za koju nije nagrađena pobjedom - bilo je 2:2 u okršaju sa Slovačkom pred tačno 10.327 gledalaca.
-->