“Medvjedice” poražene u četvrtfinalu Kupa

152391733_2134873276649772_6473141700023601635_o
RK Trebjesa
  • 21.02.2021. u 12:47

Seniorska ekipa RK Trebjesa poražena je na gostovanju u Baru od ekipe Mornara rezultatom 24:22, u četvrtfinalu kupa Crne Gore.

Početno ispitivanje snaga proteklo je u igri gol za gol do 20. minuta kada ekipa Trebjese pravi prvu osjetniju prednost (6:9). Do poluvremena tri isključenja su ih poremetila, pa se ekipa Mornara vratila u meč tako da je na poluvremenu bilo 12:12.

U drugom poluvremenu u dva navrata Trebjesa ima prednost od dva gola 15:17 (39. minut ) i 17:19 (47. minut ) kada ne uspijeva da iskoristi zicere i meč privede kraju u svoju korist. U 52. minutu je bilo 20:21 u korist “medvjedica”, koje su do kraja utakmice igrale sa igračicom manje, a u 56. minutu i sa dvije igračice manje zbog isključenja Blečić. To je ekipa Mornara iskoristila da napravi prvu prednost od dva gola na meču i to u 56. minutu.

Do kraja utakmice Trebjesa ne koristi sedmerac, tako da je krajnji rezultat bio 24:22.