Tivat: 22 medalje za “Trebjesu”

• 27.11.2022. u 08:15
Juče je u Tivtu održan Međunarodni džudo turnir "Tivat open 2022" u konkurenciji poletaraca, pionira, kadeta i junira, a takmičari Džudo kluba "Trebjesa" osvojili su 22 medalje.

Oni su se u Nikšić vratili sa četiri zlatne, sedam srebrnih i 11 bronzanih odličja.

Zlatne medalje osvojili su: Pindović Katarina, Sahman Sara, Šundić Lucija i Jancer Marko.

Srebrne medalje pripale su Šundić Andrei, Kerelaj Medini, Sejda Mirsadi, Vujović Milici, Roćenović Vuku, Janjušević Matiji i Pavlićević Eni, dok su bronzane medalje osvojili: Sundić Lucija (takmičila se za juniore i kadete), Sejda Đuša, Vujović Nemanja, Blečić Jovan, Matijašević Matija, Isufaj Medo, Nenezić Vanja, Čabarkapa Rajko, Kasalica Jovana, Pantović Danilo i Pavlićević Mia.

Učestvovali su džudisti iz Crne Gore, Srbije, Bosne, Makedonije, Kosova i Hrvatske. Na turniru se takmičio 530 takmičara, iz oko 40 klubova.