Jadran remizirao sa Marseljom u Nikšiću, pehar ide francuskoj ekipi

57174987_616480728817305_3592417067074060288_n_0
wpolo.me
  • 13.04.2019. u 17:12

Vaterpolisti Jadran Carina igrali su neriješeno sa Marseljom 7:7 pa su zbog poraza u prvom meču ostali bez pehara u Len Evro kupu.

Pred punim tribinama bazena u Nikšiću, izabranici Vladimira Gojkovića nijesu uspjeli da savladaju francuskog predstavnika i tako stignu do najvećeg uspjeha u istoriji.

Od samog starta vodila se bespoštedna borba, pa je nakon prve četvrtine rezultat bio neriješen (2:2).

Novljani su u drugom dijelu igre bili za nijansu bolji pa su nakon 16 minuta igre imali prednost od jednog gola razlike (5:4).

U trećoj četvrtini viđen je samo jedan gol, i to u mreži Jadrana, pa se u odlučujući dio igre ušlo sa rezultatom 5:5.

Šampion Crne Gore nije imao snage da izdrži do kraja, što su Francuzi iskoristili i sa 2:2 u posljednjoj četvrtini obezbijede osvajanje pehara.