Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

ŽPCG: Saobraćaj na relaciji Podgorica – Nikšić ponovo uspostavljen

voz_konacno_2_1
onogost.me
  • Autor onogost.me
  • 08.03.2025. u 07:42
Željeznički prevoz Crne Gore (ŽPCG) saopštio je da je usljed vanrednog događaja saobraćaj na relaciji Podgorica - Nikšić ponovo uspostavljen, nakon što je sinoć u večernjim časovima bio u prekidu.

”Dana 7. marta 2025.godine došlo je do vanrednog događaja na izlaznoj skretnici u blizini stanice Danilovgrad zbog čega je željeznički saobraćaj bio u prekidu”, stoji u objavi na sajtu ŽPCG.

Kako se dodaje, saobraćaj je ponovo uspostavljen u 21.29h.

”Uloženi su napori da se saobraćaj što prije uspostavi, odmah po završetku neophodnih procedura od strane komisija za vanredne događaje. Saobraćaj  je uspostavljen u 21:29h, a voz je iz Podgorice za Nikšić krenuo u 22.10h, sa zakašnjenjem”, naveli su.

Razloge zbog kojih je došlo do vanrednog događaja, dodaju utvrdiće komisija.

Premda, prve indicije ukazuju na to da je uzrok vanrednog događaja ljudski faktor, masinovođa je udaljen sa posla. Molimo javnost za strpljenje u vezi sa zvaničnim informacijama do završetka rada komisije za isleđenje vanrednih događaja”, saopštili su iz ŽPCG-a.

Iz te kompanije su istakli da putnici u vozu ni u jednom trenutku nisu bili ugroženi.

Izvor: rtcg.me

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    "Moramo krupnim koracima da krenemo naprijed da bismo što prije uhvatili korak sa Evropom, tako da se nadam da lista koju predvodim, ljudi koji se nalaze iza mene i uz mene, su ono pravo rješenje za Nikšić i za budućnost Nikšićana“, kazao je dr Zoran Mrkić, nakon što je Opštinskoj izbornoj komisiji u Nikšiću predata lista koju on predvodi – „Zdrav Nikšić – dr Zoran Mrkić – Pokret Evropa sad“
    Nikšićki Vodovod saopštio je da je voda bezbjedna za piće.