Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Benzin i eurodizel skuplji sedam do 11 centi

gas-station-727162_1280
pixabay.com
  • Autor onogost.me
  • 27.02.2023. u 14:04
Benzin i eurodizel od ponoći će poskupiti sedam do 11 centi, dok će cijena lož ulja ostati nepromijenjena, saopšteno je iz Ministarstva kapitalnih investicija.

Eurosuper 95 i 98 poskupiće deset, odnosno 11 centi, i u narednih 15 dana koštaće 1,55 eura, odnosno 1,6 eura.

Cijena eurodizela biće veća sedam centi i iznosiće 1,48 eura.

Lož ulje će i dalje koštati 1,45 eura.

Prema odredbama Uredbe o načinu obrazovanja maksimalnih maloprodajnih cijena naftnih derivata, naredni obračun bi trebalo da se obavi 13. marta, dok će eventualno izmijenjene vrijednosti naftnih derivata važiti od 14. marta.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Na redovnoj 23. Skupštini akcionara Elektroprivrede Crne Gore (EPCG) AD Nikšić, koja je održana danas, imenovani su novi članovi Odbora direktora te kompanije, a za predsjednika tog tijela ponovo je izabran Milutin Đukanović.
    Ministarstvo energetike i rudarstva Crne Gore objavilo je Javni poziv za učešće u javnoj raspravi o Nacrtu nacionalnog energetskog i klimatskog plana (NEKP), koji će u velikoj mjeri definisati pravce razvoja energetike i klimatske politike Crne Gore u godinama koje dolaze.