Košarka
13:13
25.9.2018.

Valensija našeg Bojana Dubljevića poražena je od Huventuda 78:76 u meču za trofej Valensije.

• 12:15
    25.9.2018.

Pobjedom nad ekipom Budućnosti u velikom derbiju devetog, posljednjeg kola prvog od četiri kruga takmičenja koliko će se igrati ove sezone, fudbaleri Sutjeske su pokazali da se ne odriču titule.

• 18:22
    24.9.2018.

Vaterpolo reprezentacija Crne Gore u FINA/LEN Svjetskoj ligi igraće u grupi C sa selekcijama Italije i Francuske, odlučeno je danas žrijebom u Lozani.

• 16:43
    24.9.2018.

Fudbaleri Sutjeske igraće u osmini finala Kupa Crne Gore protiv danilovgradske Iskre određeno je današnjim žrijebom održanim u prostorijama Fudbalskog saveza Crne Gore.

• 16:30
    24.9.2018.

Na međunarodnom turniru "Kup Tivta" koji je održan prethodnog vikenda takmičari džudo kluba Akademik ukupno su osvojili 34 medalje.

• 15:13
    24.9.2018.

Mlada ekipa Polet starsa nastavila je pobjednički niz u svojoj debitantskoj sezoni u seniorskom takmičenju, nakon što je u meču 4. kola Srednje regije savladala na svom terenu tim Karioka rezultatom 5:2.

• 14:35
    24.9.2018.

Omladinci Sutjeske upisali su i osmu pobjedu u novoj sezoni, nakon što su na svom terenu juče savladali Petrovac sa ubjedljivih 4:1.