You are here

Ostali sportovi
12:50
28.11.2021.

Na prvom Međunarodnom memorijalnom džudo turniru “Goran Samardžija” koji je juče održan u Sarajevu, a koji je okupio 487 takmičara iz 36 klubova i četiri zemlje, Džudo klub Akademik ukupno je osvojio 24 medalje od čega devet zlatnih, sedam srebrnih i osam bronzanih.

• 08:14
    22.11.2021.

Prvi Zimski maraton ispunio je očekivanja organizatora. Preko 50 učesnika na glavnoj trci imalo je priliku da uživa u ljepotama Lukavice. Ponosni su što su gradu donijeli nešto novo, pozitivno i što ima perspektivu da traje godinama. Pripreme za drugi Zimski maraton u punom su jeku, a ljubitelji prirode, boravka na planini i zimskih sportova imaće priliku da 19. i 20. februara naredne godine zakažu novo druženje sa Lukavicom.

• 09:54
    16.11.2021.

Karatisti nikšićkog kluba Jion osvojili su osam medalja na međunarodnom turniru "Trofej Bara 2021".

• 07:45
    15.11.2021.

Karatisti nikšićkih klubova Fokus i Šampion osvojili su 21 medalju na juče završenom međunarodnom turniru "Trofej Bara".

• 08:38
    9.11.2021.

Na međunarodnom turniru “13 novembar” koji je u subotu održan u Cetinju i koji je okupio oko 450 takmičara iz 33 kluba i šest zemalja, Džudo klub Akademik je ukupno osvojio 49 medalja od čega 16 zlatnih, devet srebrnih i 24 bronzane.

• 08:10
    8.11.2021.

Na državnom prvenstvu Crne Gore u polumaratonu nikšićki takmičari ostvarili su odlične rezultate.

• 16:01
    7.11.2021.

Na 15. Međunarodnom turniru “13. novembar” održanom juče na Cetinju, koji je okupio 450 takmičara iz Sjeverne Makedonije, Albanije, Kosova, Srbije, Bosne i Hercegovine i Crne Gore, najmlađi džudisti DŽK Straševina osvojili su 12 medalja.