Danas otvaranje prijava na javni poziv za izdavanje u zakup pogona Čeličane i Kovačnice

onogost.me
- Autor onogost.me
- 30.01.2024. u 07:52
U zgradi Elektroprivrede (EPCG) komisija će u devet sati pristupiti otvaranju prijava na javni poziv za izdavanje u zakup pogona Čeličane i Kovačnice.
Najavljeno je i da će Ministarstvo energetike i rudarstva preko svog predstavnika, koji će učestvovati u postupku otvaranja prijava, pratiti zakonitost postupka.
U cilju transparentnosti, a na zahtjev ministra Saše Mujovica, postupak će biti otvoren za medije, NVO i zainteresovanu javnost.
Javni poziv za zakup pogona nikšićke fabrike raspisan je 11. decembra prošle godine.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Biznis
- u
Potpisivanjem Memoranduma o saradnji između Elektroprivrede Crne Gore i Opštine Nikšić počela je realizacija projekta „Nikšić brine – Program obroka sigurnosti“, kojim će u restoranu Željezare biti obezbijeđeni besplatni obroci za 200 socijalno najugroženijih građana.
- 4
- Društvo
- u
Nikšićanin, trinaestogodišnji Nikola Krivokapić, nedavno je osvojio treće mjesto na Evropskom prvenstvu za igrače do 16 godina u bilijaru. Talenat i konstantan rad već daju rezultate, pa je Nikola prevazišao vršnjake. Pored toga, ima i velike ambicije.
- 1
- Društvo
- u
Više od polovine učesnika ankete portala Onogošt „Gdje je danas Nikšić nakon 20 godina nezavisnosti Crne Gore?“ smatra da danas živi bolje nego prije dvije decenije, dok kao najveće probleme grada vide odlazak mladih, male zarade i nedostatak radnih mjesta.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











