Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Izvučen dobitnik nagradne igre EPCG: Opel astra enjoy domaćinstvu iz Berana

52792953_2215688348487931_111486888463826944_n
Marija Goranović
  • Autor onogost.me
  • 20.02.2019. u 11:24

Elektroprivreda Crne Gore danas je prostorijama te kompanije u Nikšiću izvukla dobitnika prvog kola nagradne igre "Zlatni tim - uhvati ritam", a glavna nagrada, Opel astra enjoy, pripala je domaćinstvu iz Berana sa pretplatnim brojem 11140503.

U bazi za izvlačenje dobitnika našla su se 193.444 domaćinstva.

“Nagradna igra organizovana je za sve članove Zlatnog tima, odnosno domaćinstva koja su do 31. januara na svojim računima imala nula eura utrošene energije. Danas u bazi za izvlačenje imamo 193.444 domaćinstva, članova Zlatnog tima”, objasnila je Eleonora Albijanić iz Direkcije za ljudske resurse.

Pored automobila,  izvučeno je 150 umanjenja od 50 eura na računima za električnu energiju među kojima se našlo sedam domaćinstava iz Nikšića sa pretplatnim brojevima 15201332, 15256048, 15170836, 15311197, 15224944, 15118249 i 15253898.

Za 110 vaučera sistem izvlačenja dobitnika je organizovan metodom slučajnog izbora nekoga od broja korisnika elektronskim putem, takođe iz baze članova Zlatnog tima. Za 40 vaučera izvlačenje dobitnika je organizovano iz baze članova Zlatnog tima koji imaju aktivan servis elektronski račun.

Javno izvlačenje nagrada, pored Albijanić, nadgledala je komisija na čelu sa Milanom Perovićem iz Funkcionalne cjeline za snabdijevanje, kao i Jelena Ćeranić iz Direkcije za informacione tehnologije.

Dobitnici preostala četiri kola biće izvučena u Nikšiću 20. marta, 17. aprila, 27. maja i 19. juna.

Marija Goranović

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Crna Gora neće ostati bez goriva, čak ni u slučaju nastavka protesta teretnih prevoznika, potvrđeno je Portalu RTCG iz Ministarstva energetike i rudarstva. Iz tog Vladinog resora poručuju da je važno da građani znaju da u zemlji ima dovoljno goriva, kako u komercijalnim zalihama naftnih kompanija, tako i u strateškim rezervama, koje zajedno omogućavaju kontinuitet snabdijevanja u dužem vremenskom periodu.
Ministarstvo energetike i rudarstva je uputilo hitan zahtjev svim naftnim kompanijama koje posluju u Crnoj Gori za dostavljanje ključnih podataka o raspoloživim zalihama, kapacitetima i procijenjenom periodu regularnog snabdijevanja naftnim derivatima, kako bi se omogućilo pravovremeno planiranje i koordinisano reagovanje.
Udruženje međunarodnih prevoznika tereta Crne Gore blokiralo je teretni saobraćaj na granicama i u Luci Bar, zahtijevajući hitnu reakciju nadležnih na dugogodišnje probleme sa kojima se suočava sektor drumskog transporta. Predsjednik Udruženja Vesko Šljivančanin kazao je da su raspoloženi da u razgovoru sa Vladom dođu do rješenja, ali da su već podnijeli zahtjev za produžetak protesta i nakon četvrtka ukoliko ne dođe do dogovora.
-->