Kompanija m:tel poklonila vozilo Opštini Nikšić

Ilustracija
- Autor onogost.me
- 10.07.2016. u 15:18
Kompanija m:tel obilježila je juče devet godina poslovanja u Crnoj Gori.
Tim povodom izvršni direktor kompanije Vladimir Lučić uručio je ključeve vozila sa korpom, vrijednog 50.000 eura, predstavnicima Opštine Nikšić.
Lučić je istakao da je ta kompanija od početka rada u Crnoj Gori, 2007. godine, investirala oko 170 miliona eura.
Vozilo iste vrijednosti uručeno je juče i predstavnicima Opštine Podgorica.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Biznis
- u
Rakija je proizvod sa snažnim tržišnim potencijalom koji doprinosi razvoju domaće poljoprivrede, turizma i lokalne ekonomije, a tradicionalna proizvodnja ovog pića prerasta u kulturni resurs od nacionalnog značaja, sa ambicijom da postane prepoznatljiv crnogorski brend.
- 0
- Biznis
- u
Vlada Crne Gore je utvrdila Predlog zakona o reprogramu poreskog potraživanja jedinica lokalne samouprave, fondova, javnih ustanova i privrednih društava čiji su osnivači opštine, kako bi se olakšavalo izmirenje nagomilanih poreskih obaveza i stabilizacije javnih finansija na lokalnom nivou, objavljeno je na sajtu Vlade.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
16.12.
21:02
Potvrđeno prisustvo risa u Parku prirode Piva
16.12.
18:28
ADRA donirala novogodišnje paketiće za djecu
16.12.
13:36
Bazar bio domaćin kreativne radionice za djecu
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











