Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Od ponoći skuplji eurodizel i lož ulje

gorivo2
pixabay.com
  • Autor onogost.me
  • 06.07.2020. u 10:53

Od ponoći će u Crnoj Gori poskupiti eurodizel i lož ulje za dva centa po litru, saopšteno je iz Ministarstva ekonomije.

To znači da će od sjutra litar eurodizela koštati 1,01 euro, a lož ulja 0,99 centi.

Cijene eurosupera ostaće nepromijenjene, pa će litar BMB 98 i dalje koštati 1,15 eura, a BMB 95 1,11 eura.

“Saglasno odredbama Uredbe o načinu obrazovanja maksimalno dozvoljenih maloprodajnih cijena naftnih derivata, naredni obračun će se obaviti 20. jula a eventualno izmjenjene vrijednosti naftnih derivata važiće od 21. jula”, kažu u Ministarstvu ekonomije.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Švajcarska kompanija “8B Capital” uplatila je Elektroprivredi Crne Gore (EPCG) na ime duga 40 hiljada eura, a državna energetska kompanija će do kraja mjeseca sačekati eventualnu uplatu preostalog duga.
Domaćinstva su u aprilu 2025. godine potrošila 117579241 kWh (kilovat-sati) električne energije, što je 16.02 odsto manje u u odnosu na potrošnju ostvarenu u martu 2025, a u odnosu na april 2024. potrošnja je veća za 14,94 odsto, podaci su koje je saopštila Elektroprivreda Crne Gore (EPCG).