Od sjutra skuplje sve vrste goriva

pixabay.com
- Autor onogost.me
- 13.03.2023. u 15:10
U Crnoj Gori će od sjutra poskupiti sve vrste goriva, saopšteno je iz Ministarstva kapitalnih investicija.
Eurosuper 95 poskupjeće za dva centa i koštaće 1,57 eura po litru.
Eurosuper 98 biće skuplji za cent i koštaće 1,61 euro po litru.
Cijena eurodizela po litru biće 1,5 eura što znači da će poskupjeti za dva centa, dok će lož ulje takođe poskupjeti za dva centa i koštaće 1,47 eura po litru.
Nove cijene goriva pic.twitter.com/PXBAUJoCCy
— Ministarstvo kapitalnih investicija (@minkicg) March 13, 2023
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Čitaoci šalju, Foto priča
- u
Čitalac Portala Onogošt poslao nam je fotografiju sa Krupca, na kojoj se vidi stub javne rasvjete sa otvorenim instalacijama.
- 0
- Kultura
- u
Promocija zbirke poezije „Reci mi da si tu“ autorke Martine Čvorović Simunović biće upriličena večeras u sali "Zahumlja", sa početkom u 19 časova.
- 0
- Biznis
- u
Solarna elektrana “Vraćenovići” planirana je u istoimenom mjestu u Nikšiću, a gradiće se na površini od 1,28 miliona kvadrata, najbliža kuća biće od nje udaljena 60 metara dok je planirano postavljanje 192.000 solarnih panela. Nakon pribavljanja svih dozvola i dokumentacije, planirano je da izgradnja projekta iza kojeg stoji “Agenos Energy” - traje godinu dana.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











