Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Sajam zapošljavanja u Nikšiću: Postanite dio revolucionarnog hotelskog kompleksa SIRO Boka Place

SIRO Boka Place
  • Autor onogost.me
  • 12.02.2025. u 15:14
SIRO Boka Place (Sajro Boka Plejs), najsavremeniji fitness i wellbeing hotel, koji kombinuje holistički pristup treninzima i oporavku uz najmodernije tehnološke inovacije iz ovih oblasti, održaće sajam zapošljavanja u Nikšiću, u četvrtak, 13. februara 2025, od 10 časova u Tehnopolis centru.

U pitanju nije samo hotel, već destinacija koja inspiriše transformaciju uma i tela. Kroz pet ključnih stubova – fitness, ishranu, san, oporavak i mindfullness, boravak svakom gostu omogućava potpuno personalizovano iskustvo. Sobe su dizajnirane tako da pruže maksimalni komfor gostima, sa termo-regulisanim dušecima za optimalan san i funkcionalnim sadržajima. U sklopu hotela dostupan je i jedinstveni  Recovery Lab sa najsavremenijim tretmanima, uključujući specijalizovane sobe za oporavak, saunu, kao i sobu za krioterapiju, koje omogućavaju potpunu regeneraciju, dok se Fitness centar prostire na preko 1.600 kvadrata uz najmoderniju Technogym opremu.

SIRO je u potrazi za budućim kolegama u sektorima F&B, Održavanje, Vešeraja, Fitness & Recovery centra i Recepcije.

Članovi tima hotela će biti prisutni na licu mjesta, te pozivaju sve zainteresovane da ih posjete u Tehnopolis centru i ponesu svoj CV sa fotografijom, od 10 do 18 časova.

Ukoliko niste u mogućnosti da posjetite sajam, svi zainteresovani mogu poslati svoju prijavu na e-mail adresu [email protected] . Za dodatne informacije o samom hotelu, možete posjetiti i veb stranicu www.sirohotels.com .

 

Promo sadržaj

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Isplata junskih penzija počeće danas, saopšteno je iz Fonda penzijskog i invalidskog osiguranja (PIO).
    Švajcarska kompanija „8B Capital“, koja je potpisala ugovor o zakupu dva pogona EPCG Željezare Čeličanu i Kovačnicu sa Elektroprivredom (EPCG) prije godinu, ni juče nije uplatila nikakva sredstva ovoj kompaniji, saznaje nezvanično Pobjeda. Pobjeda juče nije dobila zvanične odgovore EPCG na upite o tome da li je bilo uplate švajcarske kompanije.