ČITAOCI ŠALJU: Bez ulične rasvjete u 6h

Čitateljka portala Onogošt
- Autor onogost.me
- 28.10.2022. u 07:48
I dok su nam nam čitaoci više puta pisali povodom upaljene rasvjete usred dana duž šetališta kod Muzičke škole, u pojedinim djelovima grada ista ne radi u 6h.
Kako nam je kazala naša čitateljka, rasvjeta ne radi u jutarnjim časovima u Kvartu iza Bolnice.
“U 6h ujutru u Kvartu kod Bolnice, a vjerovatno i svuda po gradu, nema rasvjete. Kad krećemo na posao, mrkli mrak. Ako možemo da urgiramo da se to promijeni”, navela je ona.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Biznis
- u
Elektroprivreda Crne Gore prolazi kroz najintenzivniji investicioni ciklus u svojoj novijoj istoriji.
- 0
- Fudbal, Sport
- u
Fudbaleri Sutjeske savladali su Petrovac minimalnim rezultatom 1:0 na stadionu Mitar Mićo Goliš u susretu 12. kola Meridianbet 1. CFL.
- 2
- Društvo
- u
Službenici Odjeljenja bezbjednosti Nikšić oduzeli su dva komada vatrenog pružja i municiju od operativno interesantnog lica D.G. (53) iz Nikšića, saopšteno je iz Uprave policije (UP).
- 1
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji

19.10.
18:54
Promet na berzi u septembru 632,27 hiljada eura

19.10.
12:05
Jurišević novi predsjednik Skupštine Karate saveza
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari
3
Ulična rasvjeta mora biti racionalno korišćena, zbog trenutne energetske kriza. Stoga bi bilo najbolje da se rasvjeta svuda isključuje oko ponoći, ili pola sata kasnije, a uključi npr oko 5:15-5:20. Ako pogledate grad oko dva sata posle ponoći, sija kao da je Nova godina…
Ako nijesi upoznat Crna Gora izvozi struju jer je ima viska.. tako da to pravilo koje si naveo moze da vazi za zemlje dje je nasupila energetska kriza.. Ali ne i za nas
Baš zato što sam upoznat i govorim… CG izvozi el.en. kada su jake kiše (pljusak, ili kišica od dva dana ne znače apsolutno ništa), a trenutno ko god prođe pored jezera u NK ili pored Pivskog jezera jasno mu je da su na minimumu, i da od izvoza nema ništa, već od juna/jula konstantno uvozimo. Stoga i te kako mora da se štedi, jer smo na ivici od restrikcija. Dakle, rasvjeta da se gasi posle ponoći, kao i bilbordi i sl, i da se uključi oko 5:15.