ČITAOCI ŠALJU: Korito Gračanice “guši” smeće

Čitateljka portala Onogošt
- Autor onogost.me
- 13.09.2024. u 08:17
Godinama u Nikšiću važi - "Đe nađeš zgodno mjesto, tu deponiju posadi".
Tako je i korito rijeke Gračanice, ispod mosta kod Željezare, u naselju Žirovnica, neko odlučio da dodatno zatrpa otpadom.

Čitateljka portala Onogošt kazala nam je da su fotografije korita zatrpanog smećem nastale juče u podnevnim časovima.

Ističe da stanje sa otpadom, u tom dijelu, kao što je sad, nikad nije bilo.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Radovi na kompleksu sportsko-rekreativne zone pod Trebjesom zvanično su počeli danas, a kako je saopšteno, završetak projekta vrijednog oko tri miliona eura planiran je za septembar, odnosno jesen ove godine.
- 0
- Društvo
- u
Na preko četiri hektara površine Nikšićani bi uskoro mogli da dobiju godinama obećavani Sportsko-rekreativni centar sa trim-stazom oko Trebjese.
- 1
- Fudbal, Sport
- u
Fudbaleri Sutjeske poraženi su od Jezera minimalnim rezultatom u prijateljskoj utakmici odigranoj u Ulcinju, u okviru priprema za nastavak šampionata.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari










