Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Bečić: Svakom djetetu garantovati bezbrižno djetinjstvo i jednake šanse

20211211_215216
Twitter
  • Autor onogost.me
  • 11.12.2021. u 20:52

Predsjednik Skupštine Crne Gore Aleksa Bečić čestitao je 75. godišnjicu od osnivanja dječijeg fonda Ujedinjenih nacija UNICEF-a.

“Danas obilježavamo 75 godina od kada je Generalna skupština UN-a osnovala dječji fond Ujedinjenih nacija UNICEF. Koristim priliku da u ime Skupštine Crne Gore i lično, čestitam ovaj važan jubilej UNICEF-u Crne Gore  na kontinuiranoj podršci zaštiti prava i dobrobiti djece”, napisao je Bečić.

Napominje da je UNICEF najvažniji partner u obezbjeđivanju jednakih šansi za svu djecu.

“UNICEF Crne Gore je naš najvažniji partner u cilju obezbjeđivanja jakog sistema koji će svakom djetetu u Crnoj Gori garantovati bezbrižno djetinjstvo i jednake šanse. To je naša najvažnija misija“, objavio je Bečić na Twitter-u.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacija u saradnji sa udruženjem „Roditelji“ i preduzećem „Deponija“ d.o.o. i ove godine organizuje akciju pod sloganom „Znanje nije za bacanje – reciklirajmo udžbenike“. Prikupljanje starih udžbenika, svezaka i papira biće organizovano u školama 12, 13. i 15. juna.
-->