“Fapovci” organizuju dvodnevnu akciju dobrovoljnog darivanja krvi

DD “Fap mašina”/Facebook
- Autor onogost.me
- 22.02.2023. u 09:21
Dobrovoljni davaoci krvi “Fap mašina” danas i u petak, 24. februara, organizuju akciju dobrovoljnog davanja krvi.
Zainteresovani građani tokom dvodnevne akcije mogu donirati krv od osam do 13 časova, u Domu zdravlja.
“Naše Udruženje organizuje šestu samostalnu akciju dobrovoljnog darivanja krvi. Posle kraće pauze, opet smo u pogonu, zavrćemo rukave i darujemo dragocjenu tečnost. U srijedu i petak, 22. i 24. februara, od 8 do 13 časova, na standardnoj lokaciji, Odeljenje za transfuziju krvi u Domu zdravlja. Pridruži se, i da ne zaboravimo. Koračaj ponosno!”, poručili su iz Udruženja.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
U Crnoj Gori u posljednja 24 sata evidentirano je 17 saobraćajnih nezgoda u kojima su tri osobe teže povrijeđene, a pet lakše.
- 0
- Društvo
- u
Nikšićka policija lišila je slobode I.D (32) iz Nikšića, kod kojeg su pretresom stana izvršenim juče pronašli i oduzeli skoro 800 grama marihuane, za koju se sumnja da je bila namijenjena prodaji.
- 0
- Društvo
- u
Najveći hrišćanski praznik u godini, Vaskrs, danas proslavljaju vjernici pravoslavne vjeroispovjesti.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
12.04.
20:04
“Lavice” rutinski do pete pobjede u kvalifikacijama
12.04.
16:32
Sutjeska nadigrala Budućnost i približila se tituli
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











