FOTO: Dan državnosti na nikšićkim ulicama

onogost.me
- Autor onogost.me
- 13.07.2020. u 11:40
Uz zvuke sirena automobila iz kojih su vijorile crnogorske zastave danas je na ulicama Nikšića proslavljen Dan državnosti.
Crna Gora danas, podsjećamo, proslavlja 13. jul – Dan državnosti, u spomen na dan kada je na Berlinskom kongresu dobila međunarodno priznanje kao nezavisna država, ali i u znak sjećanja na opštenarodni ustanak 1941.
Jutros je gradom kružilo i desetak automobila sa pristalicama SNP-a, koji su nosili stranačke zastave, ali i zastave Crne Gore i trobojke.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Ministarka prosvjete, nauke i inovacija prof. dr Anđela Jakšić-Stojanović i direktorica JPU „Dragan Kovačević“ Snežana Zogović juče su u kvartu kod Katoličke crkve svečano otvorile novu vaspitnu jedinicu „Čarolija“.
- 0
- Društvo
- u
Zabrinjavajući trend na crnogorskim putevima je sve veći broj maloljetnika koji učestvuju u saobraćajnim nezgodama, često i pod dejstvom psihoaktivnih supstanci, upozorava sudski vještak Dušan Raspopović.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji

19.10.
18:54
Promet na berzi u septembru 632,27 hiljada eura

19.10.
12:05
Jurišević novi predsjednik Skupštine Karate saveza
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari