FOTO: Matursko veče gimnazijalaca u znaku mladosti i ljepote

MM
- Autor Marija Vujovic
- 25.05.2019. u 11:31
Tradicionalnim defileom od zgrade Opštine do hotela Onogošt, ali i slavljem do sitnih sati, maturanti Gimnazije “Stojan Cerović” sinoć su obilježili završetak bezbrižnog đačkog doba.

Kako su nam kazali iz te škole, Gimnaziju je ove godine završilo 265 učenika raspoređenih u devet odjeljenja. Među njima je 133 odličnih i čak 102 lučaša.

U nastavku pogledajte kako je izgledalo matursko veče naših gimnazijalaca.





















,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Na parking prostoru carinskog terminala u Nikšiću oko 15.05 časova dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj je stradao S. T.
- 0
- Društvo
- u
Dom starih Nikšić dobio je vrijedan aparat za sterilizaciju kao donaciju Opštine Nikšić, što će značajno unaprijediti kvalitet medicinske njege korisnika, saopštila je v.d. direktorice Jelena Banjević, ističući važnost podrške zajednice u brizi o starijima.
- 0
- Društvo
- u
Treći nacionalni forum o poljoprivredi Crne Gore biće održan 25. marta u Nikšiću.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
18.03.
18:05
Nikšićanin stradao u saobraćajnoj nesreći
18.03.
15:46
Debakl omladinaca Sutjeske
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











