FOTO: Nakon pisanja portala Onogošt, nadležni uklonili divlju deponiju

onogost.me
- Autor onogost.me
- 19.11.2020. u 06:58
Javno komunalno preduzeće uklonilo je divlju deponiju koja je “nikla” u Rastocima, iza Gimnazije.
U međuvremu deponija je samo rasla i postajala izvor zaraze jer se nalazi u kvartu u kojem se igra veliki broj djece.
Nedaleko od mjesta gdje je nastalo smetlište nalazi se pet kontejnera.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Ekološki pokret "Ozon" pozdravlja odluku Vrhovnog državnog tužioca Milorada Markovića da formira Operativni tim za borbu ekokriminala u kojem su predstavnici relevantnih institucija.
- 0
- Društvo
- u
Na predlog Osnovnog državnog tužilaštva (ODT) u Nikšiću, određen je pritvor D.Š. zbog osnovane sumnje da je izvršio produženo krivično djelo teška krađa.
- 0
- Društvo
- u
Tokom proteklog vikenda, od 12. do 14. avgusta, na teritoriji cijele države, lišeno je slobode 55 vozača, saopšteno je iz Uprave policije (UP). Od tog broja u Nikšiću je lišeno slobode pet vozača.
- 1
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari