FOTO: Trotoar godinama čeka sanaciju

Čitalac portala Onogošt
- Autor onogost.me
- 10.04.2019. u 12:35
Na raskrsnici ulica Nikole Tesle i VI crnogorske dio trotoara godinama je u losem stanju s obzirom da nedostaje betonski sloj.
Kako se vidi na slici koju nam je poslao čitalac, nepostojanje ravne površine trotoara predstavlja problem za pješake, naročito tokom kišnih dana. Poseban problem imaju roditelji koji su prinuđeni da tuda prolaze sa dječjim kolicima.

“Godinama trotoar stoji ovako nedovršen, sa neasfaltiranim lukom. Treba nešto uraditi po ovom pitanju”, apelovao je naš čitalac.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Javna ustanova Gimnazija “Stojan Cerović” saopštila je da su iz dvorišta škole otuđena tri stuba javne rasvjete.
- 0
- Društvo
- u
U Njegoševom parku, kod Doma revolucije, održava se Sajam socijalnog preduzetništva, koji je okupio izlagače, predstavnike institucija i veliki broj zainteresovanih posjetilaca, saopšteno je iz Opštine.
- 1
- Društvo
- u
U anketi “Plaćanje novih parking mjesta- novi namet ili opravdana odluka” koju je portal Onogošt objavio juče učestvovao je 371 čitalac, a rezultati pokazuju da većina ispitanika ne podržava uvođenje naplate parkinga na novim lokacijama u gradu.
- 1










