Funkcioneri Ministarstva poljoprivrede donirali polovinu martovske zarade

Privatna arhiva
- Autor onogost.me
- 02.04.2020. u 06:42
Javni funkcioneri Ministarstva poljoprivrede i ruralnog razvoja donirali su polovinu svoje martovske zarade Nacionalnom koordinacionom tijelu za zarazne bolesti.
Time su, kako je saopšteno iz Ministarstva, dali doprinos prikupljanju sredstava za borbu protiv virusa Covid19 u Crnoj Gori i ublažavanje posljedica nastalih usljed epidemije ove zarazne bolesti.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Administrativni odbor predložiće Skupštini Crne Gore da za predsjednika Žirija za dodjelu Trinaestojulske nagrade izabere Trifuna Savića.
- 0
- Društvo
- u
Državni tužilac u Osnovnom državnom tužilaštvu (ODT) u Nikšiću, nakon saslušanja donio je rješenje o zadržavanju i podnio predlog za određivanje pritvora M. N. zbog osnovane sumnje da je izvršio krivično djelo nasilje u porodici ili u porodičnoj zajednici.
- 1
- Društvo
- u
Ministarstvo unutrašnjih poslova podsjeća da je raspisalo Javni poziv za sprovođenje posebnog postupka zapošljavanja policijskih službenika za potrebe Uprave policije, kojim je predviđeno zapošljavanje 500 izvršilaca u zvanju mlađi policajac, u skladu sa izmjenama i dopunama Zakona o unutrašnjim poslovima
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
22.06.
15:10
Izabran Žiri za dodjelu Trinaestojulske nagrade
22.06.
13:08
MUP raspisao javni poziv za 500 mlađih policajaca
22.06.
11:23
Od ponoći dizel jeftiniji 11, benzin sedam centi
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











