Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Grupa mladića još jednom oduševila

57457037_2660579750624828_533125202301681664_n_1
Privatna arhiva
  • Autor onogost.me
  • 19.04.2019. u 06:30

Grupa volontera, koja je ranije u par navrata „intervenisala“ na oštećenom dječjem igralištu u parku, prijatno je iznenadila sugrađane još jednom svojom akcijom na istom mjestu.

U želji da gradski park izgleda ljepše, kao i da uslovi za igru i boravak u njemu budu bolji, oni su na sličan način, kao i prije par godina, oduševili sugrađane, naročito one najmlađe.

Momci koji insistiraju na anonimnosti postavili su nove ljuljaške, i popravili klackalice, pa je igralište ponovo u potpunosti u funkciji.

Prije dvije godine, oni su ofarbali kompletan mobilijar, obnovili klackalice i postavili nove daske za sjedjenje budući da su već duže vrijeme bile uništene, a nakon samo nekoliko mjeseci izradili su i nove ljuljaške.

Pitanje je vremena kada će ista grupa mladića izvesti novu akciju u parku, vjerovatno čim se za tim ponovo ukaže prilika.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Crnogorski građani u ponedjeljak su dobrovoljno predali 23 komada oružja i 101 komad municije, saopšteno je iz Uprave policije.
Nikšić je zvanično, uz preporuku Nacionalne UNESCO komisije, predao kandidaturu za članstvo u UNESCO mreži kreativnih gradova (UCCN), u kategoriji Gradova muzike. Ova mreža okuplja gradove iz cijelog svijeta koji prepoznaju kreativnost i kulturu kao ključne pokretače održivog urbanog razvoja.