Humanitarno guslarsko veče za porodicu Nikolić

Ilustracija
- Autor onogost.me
- 09.12.2019. u 12:46
Udruženje guslara i epskih pjesnika „Stara Crna Gora“ u četvrtak, 12. decembra organizuje humanitarno veče za porodicu Nikolić iz Broćanca, ugroženu poplavama.
Učestvuju: Željko Vujović, Radovan Vučković, Radoje Božović, Nikola Krulanović, Miloš Gurešić, Nikola Krivokapić, Savo Marković i Čedo Bulajić.
Za muziku su zaduženi Božo Božović i Vladan Uskoković.
Voditelj programa je književnik Radislav Gardašević.
Humanitarno veče održaće se u sali Parohijskog doma u 19h.
Cijena ulaznice je tri eura.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Ministarstvo evropskih poslova, u saradnji sa UNOPS-om i projektom EU4ME, organizovalo je studijsku posjetu Briselu za novinare crnogorskih medija koji učestvuju u programu „Novinari za EU – Izvještavanje o procesu EU integracije“, saopšteno je iz ovog Vladinog resora.
- 0
- Društvo
- u
Pripadnici nikšićke policije oduzeli su dvije šuške, pištolj i preko 370 komada municije u dva pretresa na teritoriji opštine Plužine, saopšteno je iz Uprave policije (UP).
- 0
- Društvo
- u
Policija je saopštila da su u saradnji sa inspekcijskim službama, u toku novembra realizovali 2.407 represivnih mjera usmjerenih na kontrolu kretanja, boravka i rada stranih državljana u Crnoj Gori.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











