Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Još jedna prijava zbog lažne diplome

pixabay.com
  • Autor onogost.me
  • 27.12.2024. u 10:34
Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacija (MPNI) podnijelo je još jednu krivičnu prijavu protiv S.L. zbog sumnje da je dostavio/la lažne i neistinite obrazovne isprave.

“MPNI je još jednu krivičnu prijavu Osnovnom državnom tužiocu u Podgorici zbog osnovane sumnje da je S.L. dostavio/la lažne i neistinite obrazovne isprave za koje su u postupku priznavanja inostrane obrazovne isprave, nadležne ustanove utvrdile da nisu vjerodostojne javne isprave”, navedeno je u saopštenju tog vladinog resora.

Na osnovu toga, iz MPNI navode da se osnovano sumnja da je S.L. izvršio/la krivično djelo falsifikovanje isprave.

“Očekujemo od nadležnih organa da postupaju u skladu sa svojim nadležnostima i ovlašćenjima, u cilju rješavanja ovog značajnog institucionalnog problema”, poručuju iz MPNI.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    3

    1. Ima li neko u toj drzavi da je zavrsio skolu, gde kupise te diplome sacuvaj boze.Takvih je sve vise, mada i oni sa diplomama privatnih fakulteta nisu nista uceniki od ovih sa kupljenim diplomama.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Nikšićka policija je, po nalogu državnog tužioca u Višem državnom tužilaštvu u Podgorici, juče, lišili slobode operativno interesantno lice I.J (23) iz Nikšića, zbog sumnje da je izvršio krivično djelo neovlašćena proizvodnja, držanje i stavljanje u promet opojnih droga.
    Advokat Dražen Medojević izabran je za predsjednik Sudskog savjeta. Sudski savjet dobio je predsjednika nakon dva kruga tajnog glasanja u kojima su oba kandidata, Miodrag Iličković i Dražen Medojević, osvojila po četiri glasa. Iličković je potom povukao kandidaturu u korist Medojevića, koji je proglašen za predsjednika.
    -->