Kod Nikšićanina pronađeno oružje i municija u ilegalnom posjedu

Uprava policije
- Autor onogost.me
- 05.08.2023. u 14:03
Nikšićka policija je, postupajući po naredbi nadležnog sudije, izvršila pretres stana i drugih prostorija koje koristi M.T. (69) iz Nikšića i tom prilikom pronašla i oduzela pištolj marke „Zastava“ M70, cal 7,65mm i 68 komada municije, saopšteno je iz Uprave policije.
O navedenom je upoznat državni tužilac u Osnovnom državnom tužilaštvu u Nikšiću, koji će se nakon dodatno prikupljenih obavještenja izjasniti o kvalifikaciji djela.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Rok za prijavljivanje potencijalnih korisnika Programa stručnog osposobljavanja lica sa stečenim visokim obrazovanjem istekao je danas u 12 sati, saopšteno je iz Ministarstva prosvjete, nauke i inovacija (MPNI).
- 0
- Društvo
- u
Broj saobraćajnih nezgoda na crnogorskim putevima raste, a vatrogasac-spasilac nikšićke Službe zaštite i spasavanja Darko Žižić apeluje na građane da u ovakvim situacijama postupaju odgovorno i trezveno.
- 0
- Društvo
- u
"Energetska tranzicija nije samo tehnološka, već društvena i civilizacijska promjena", poručuje Nikšićanin Miloš Džiknić, master politikolog ekoloških politika iz Crne Gore, koji je nedavno uspješno odbranio master rad na smjeru Ekološka politika na Fakultetu političkih nauka Univerziteta u Beogradu.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
18.11.
12:00
U trci za direktora EPCG Dragaš, Šljukić i Bojanić
18.11.
08:41
Raspisan konkurs za nagradu “Vitomir Vito Nikolić”
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











