Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Kontrolom vozila kod dva lica pronašli marihuanu

Uprava policije
  • Autor onogost.me
  • 28.03.2024. u 11:15
Pripadnici nikšićke policije su, preduzimajući aktivnosti u cilju sprečavanja tzv. ulične distribucije opojnih droga na teritoriji opštine Nikšić podnijeli su prekršajne prijave protiv dva lica, kod kojih je pronađena određena količina marihuane.

Kako se navodi u saopštenju Uprave policije, njihovi službenici kontrolisali su lice koje je upravljalo vozilom marke „Suzuki“ podgoričkih registarskih oznaka i pronašli materiju za koju se sumnja da je opojna droga marihuana. 

”Naime, kontrolisan je vozač P.M. (21) i kod njega je pronađeno pet manjih pvc pakovanja sa sadržajem opojne droge marihuana, dok je kod lica koje se nalazilo na mjestu suvozača V.D. (22) pronađena manja količina ove opojne droge. Protiv P.M. i V.D. podnijete su prekršajne prijave zbog prekršaja iz Zakona o sprečavanju zloupotrebe droga”, naveli su iz policije

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Advokat Dražen Medojević izabran je za predsjednik Sudskog savjeta. Sudski savjet dobio je predsjednika nakon dva kruga tajnog glasanja u kojima su oba kandidata, Miodrag Iličković i Dražen Medojević, osvojila po četiri glasa. Iličković je potom povukao kandidaturu u korist Medojevića, koji je proglašen za predsjednika.
    Četiri srednje škole u Nikšiću planirale su da školske 2026/27. godine u prvi razred upišu 1.325 učenika. Nakon junskog upisnog roka, u kojem su upisana ukupno 870 đaka, ostalo je 455 slobodnih mjesta za avgustovski rok.
    -->