Kovačević: Stara varoš će dobiti još jedno igralište i sportski teren

Marko Kovačević/Facebook
- Autor onogost.me
- 04.10.2023. u 09:50
Predsjednik Opštine Nikšić Marko Kovačević najavio je da će Stara varoš dobiti još jedno novo igralište, na čemu su već počeli radovi, a uradiće se vrlo brzo i jedan sportski teren.
Kovačević je na svom Fejsbuk profilu naveo da se ovih dana u pomenutom kvartu u dvorištu “Meandera” postavlja igralište od dijela mobilijara koji se do skoro nalazio u gradskom parku.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
U organizaciji Eparhije budimljansko-nikšićke večeras je kod Sabornog hrama Svetog Vasilija Ostroškog organizovano nalaganje badnjaka.
- 0
- Društvo
- u
Predstavnici Crnogorske pravoslavne crkve (CPC) večeras su ispred episkopskog dvora ljetnjikovca kralja Nikole u Nikšiću naložili badnjake.
- 0
- Društvo
- u
Most koji je juče oko 14 sati oštetila Komarnica, nakon bujice izazvane jakim padavinama, opštinske službe iz Šavnika uspjele su da saniraju u večernjim satima i omoguće prohodnost za vozila.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari










