Lična dokumenta i ključeve od kola vratio pošteni nalazač

Ilustracija
- Autor onogost.me
- 04.01.2017. u 08:40
Marko Vukčević, koji je prije nekoliko večeri izgubio novčanik sa dokumentima i ključeve od kola, imao je sreće.
Naime, pošteni nalazač poštedio ga je troškova za vađenje novih dokumenata.
On je preko našeg portala napravio dobar gest uputivši Marka na ugostiteljski objekat, gdje je ranije ostavio pronađene stvari.
„Sve je bilo tu. Spasili ste me. Želim da se zahvalim nalazaču i da ga kontaktiram. Obećao sam skromnu nagradu“, bio je srećan Marko nakon što smo mu javili da su njegove lične stvari pronađene.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Na osnovu informacija Zavoda za hidrometeorologiju i seizmologiju Crne Gore (ZHMS), u narednih sedam do osam dana očekuju se obilne padavine, praćene jakim, ponegdje i olujnim vjetrom južnog i jugoistočnog smjera. Zbog ovakvih meteoroloških uslova, postoji mogućnost pojave vremenskih nepogoda na pojedinim lokalitetima.
- 0
- Društvo
- u
Meteorolozi su za sjutra za teritoriju cijele Crne Gore izdali crveni meteoalarm.
- 0
- Društvo
- u
Predsjednik Opštine Nikšić Marko Kovačević čestitao je predstojeći Međunarodni dan studenata, koji se obilježava 17. novembra u spomen na dan kada su 1939. godine nacisti ubili nekoliko čeških studenata, a preko 1.200 studenata poslali u koncentracione logore zbog protesta protiv okupacije Češke.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
16.11.
17:53
“Lavice” sjutra počinju pripreme za SP
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











