Milatović: Vlada da podrži lokalne službe u borbi sa posljedicama vremenskih nepogoda

gov.me
- Autor onogost.me
- 09.10.2024. u 15:33
Apelujem na Vladu i druge relevantne institucije da, u većoj mjeri nego do sada, pruže podršku lokalnim službama u borbi sa dosadašnjim posljedicama vremenskih nepogoda, ali i prevenciji potencijalnih šteta do kojih može doći usled novih padavina, rekao je predsjednik države Jakov Milatović.
On je na mreži “X” saopštio da je razgovarao sa predsjednikom opštine Šavnik Jugoslavom Jakićem.
“Koji me je informisao o teškoj situaciji u toj opštini, uzrokovanoj poplavama. Sanacija nastale materijalne štete i omogućavanje nesmetanog života građana i građanki Šavnika iziskuje angažovanost svih nadležnih organa”, naveo je Milatović.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Nikšićani su 2018. godine dobili novi rekonstruisani Trg slobode, a ove godine sprema se projekat nastavak uređenja Trga, tačnije Njegoševe ulice.
- 3
- Društvo
- u
Ministarstvo javne uprave i Kancelarija Ujedinjenih nacija za projektne usluge (UNOPS) dogovorili su nastavak saradnje na projektu digitalne transformacije, uz poseban fokus na uvođenje sigurnog sistema e-dostave koji će omogućiti građanima i privredi pravno validnu elektronsku komunikaciju sa državnim organima bez odlaska na šaltere.
- 0
- Društvo
- u
Vodovod Nikšić saopštio je da je voda zdravstveno ispravna za piće i u potpunosti bezbjedna za svakodnevnu upotrebu.
- 1
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











