Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Motociklista teško povrijeđen u saobraćajnoj nezgodi

34268715_10211705934659531_8267721884846522368_n
onogost.me
  • Autor onogost.me
  • 02.06.2018. u 16:26

U sudaru motora i automobila, koji se danas oko 16.30h dogodio na raskrsnici Ulice Narodnih heroja i Bulevara Vuka Mićunovića, teško je povrijeđen Slavko Čizmović(30).

Čizmović se, kako saznajemo, motorom kretao bulevarom ka centru, iz pravca Rastoka, kada je na raskrisnici došlo do sudara sa vozilom marke ford “fokus”, koji je dolazio iz Ulice Narodnih heroja i kojim je upravljala Milojka Vujičić (43).

Nakon ukazane pomoći u Opštoj bolnici Nikšić, on je sa teškim povredama glave,  prevezen u Klinički centar u Podgorici.

 

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Zbog planiranih radova na mreži, sjutra ćebez napajanja električnom energijom ostati dio centralnih gradskih ulica u Nikšiću, saopšteno je iz CEDIS-a.
Udruženje mladih sa hendikepom Crne Gore (UMHCG) optužilo je Ministarstvo socijalnog staranja i Ministarstvo zdravlja za pravnu nesigurnost i diskriminaciju osoba s invaliditetom, nakon što je Pravilnik o ostvarivanju prava iz socijalne i dječje zaštite u roku od mjesec dana dva puta izmijenjen, čime su brojne indikacije za ličnu invalidninu i dodatak za njegu i pomoć najprije proširene, a potom izbrisane.
-->